KONST / Litografier / Färglitografi 15229090
nr 1522 9090
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Kvinna. Signerad, numrerad 158/340. Färglitografi, bildmått: 19x19 cm, yttermått inklusive ram: 21x21 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
måndag 20 februari 2023
kl 19:56:30